شرکت دانش بنیان صنعت پرداز دنا

پیشرو در صنعت خلاء

نرم افزار

لیست کامل نرم ‏افزار ها شامل CapSel و برای تعیین و انتخاب لوله مویین, نرم افزار کول سلکتور Danfoss Coolselector ، نرم افزاری جهت انتخاب اجزای سیکل تبرید

نرم افزار کول سلکتور

نرم افزار کول سلکتور برنامه ای تخصصی است که از جانب شرکت دانفوس ارائه گردیده تا کاربران محصولات این برند به آسانی بتوانند با توجه به نیاز خود، تجهیزات برودت متناسب با نیاز خود را انتخاب و خریداری کنند. این نرم افزار به آسانی قابل نصب بر روی تمامی سیستم عامل ها می باشد. نرم افزار از هفت زبانه تشکیل شده که هر کدام به بررسی موارد ریزتری می پردازند.

نرم‌افزار محاسبه و اندازه‌گیری لوله مویی لوازم برودتی

کمپانی دانفوس که یکی از معتبرترین شرکت‌ها درزمینهٔ ساخت کمپرسور می‌باشد با تهیه یک نرم‌افزاری برای محاسبه لوله مویی کمک بزرگی به تعمیرکاران کرده است به این صورت که شما با نصب این نرم‌افزار و واردکردن داده‌های لازم می‌توانید مناسب‌ترین لوله مویی را برای سیستم خود به دست آورید و نیازی به محاسبات دستی نبوده است این نرم‌افزار مخصوص کامپیوتر میباشد که قابل‌نصب روی موبایل و تبلت نیست.

نرم افزار مشخصات گاز برودتی

این نرم افزار ابزاری اساسی برای متخصصان HVACR است ، به شما کمک می کند تا نسبت فشار به دما را برای بیش از 80 نوع گاز از جمله گازهای های طبیعی مانند آمونیاک و CO2 transcritical محاسبه کنید. این نرم افزار همچنین اطلاعاتی در مورد پتانسیل گرمایش جهانی (GWP) و پتانسیل تخلیه ازن (ODP) در اختیار شما قرار می دهد.